Impressum


Informace o provozovateli webové stránky podle TMG (Telemediengesetz) 5.§
:

H.T. Trade Service GmbH & Co. KG Eversburger Str. 32
49090 Osnabrück
Německo

Firmu zastupuje:

H.T.Trade GmbH (Eversburger Str. 32, 49090 Osnabrück, Spolková republika Německo, zapsaná v obchodním rejstříku Osnabrücku soudu pod číslem HRB 210755)
vedená jednatelem Hermannem Tibenem

Kontakt:

Telefon: +49-541-201936-20
E-Mail: [email protected]

Zapsaná:

V obchodním rejstříku soudu. Příslušný soud: Amtsgerichtes Osnabrück. Registrační číslo: HRA202845

Daňové číslo DIČ: CZ684374807

Platforma Řešení sporů online (Online Dispute Resolution - ODR) představuje jednotný bod, kde spotřebitelé a obchodníci z EU mohou urovnávat spory při nákupech přes internet, více na: https://ec.europa.eu/odr.
Naše společnost nepřijímá tento typ řešení sporů.

E-mailovou adresu najdete medzi kontakty.

Naše firma je od 27.11.2015. členem iniciativy "FairCommerce".
Další informace naleznete na stránce www.fair-commerce.de.

Odpovědnost za správnost obsahu

Jako poskytovatel služeb jsme zodpovědný za vlastní obsah této stránky podle TMG 7§ 1. odst. . A podle TMG §§ 8 až 10 se tato odpovědnost nevztahuje na zkoumání informací z cizích zdrojů a ověřování jejich pravosti.

Podle všeobecných podmínek se zavazujeme nepravdivé informace odstranit nebo blokovat. Případný obsah porušující právní předpisy bude po jeho zjištění odstraněn.

Odpovědnost za odkazy

Za odkazy na jiné stránky, které jsou na naší stránce, nepřebíráme žádnou odpovědnost, protože tyto jsou ve vlastnictví třetích stran, na které nemáme žádný vliv.

Odkazy na jiné stránky byly vždy kontrolovány, v době umístění odkazu, z hlediska porušení právních předpisů. Za případný nelegální obsah je zodpovědný provozovatel této stránky. Provozovatel těchto stránek je povinen, podle obecných pravidel, kontrolovat a prověřovat jejich obsah.

Autorská práva

Všechny texty, obrázky a ostatní informace obsažené na této stránce jsou chráněny autorskými právy a dodržují autorská práva třetích stran. Obsah této stránky je zakázáno kopírovat, rozšiřovat a zveřejňovat bez výslovného písemného souhlasu provozovatele.

Treten Sie der Premiumxl Community bei: